Šárka Hasalová - Žijeme pro lepší auta
Valeo servis
  • AUTOSERVISY
    Trh s náhradními díly
    Objevte všechny produkty a služby, poskytované profesionálům na trhu s náhradními díly.
  • MOTORISTY
    USMÍVEJTE SE PŘI ŘÍZENÍ
    Ano, můžete dovybavit vaše vozidlo ultrazvukovými čidly pro couvání. Objevte všechna naše řešení pro pomoc při řízení a parkování.
Vyberte stránku
cs

Šárka Hasalová

Pracovní pozice: Operátorka na APU assembly

Žebrák

 

Šárka pracuje ve Valeo 5 let jako operátorka na APU assembly. I přesto, že se vyučila v oboru kuchař-čísník a absolvovala nástavbu v oboru podnikání, odhodlala se zažádat o práci právě u Valea, protože znala průmyslovou zónu v Žebráce. Po absolvování pohovoru s mistrem byla přijata na pozici operátor assembly na lince 6 – skládání bloků. Během zaměstnání ve Valeo Žebrák dvakrát změnila výrobní linku, z linky 6 přestoupila na linku 5, kde se vyrábí produkt Desiree. V současné době pracuje na lince pro produkty Lucie.

Její pracovní náplň spočívá v zakládání komponentů do stroje Tube assembly a v přepravě bloků v koších do montážního stroje Core assembly. Přiznává, že pracovní tempo je občas hektické, ale práce ji baví díky skvělému pracovnímu kolektivu. Vyzdvihuje také firemní benefity, jako je každoroční navyšování platu, motivace v podobě poukázek dvakrát do roka, možnost získat příplatky za polyvalenci a polykompetenci a možnost zapojit se do znalostní soutěže s odměnou ve formě peněžních poukázek.

© 2017 Valeo Created by MenSeek