Jaroslav Stašek - Žijeme pro lepší auta
Valeo servis
  • AUTOSERVISY
    Trh s náhradními díly
    Objevte všechny produkty a služby, poskytované profesionálům na trhu s náhradními díly.
  • MOTORISTY
    USMÍVEJTE SE PŘI ŘÍZENÍ
    Ano, můžete dovybavit vaše vozidlo ultrazvukovými čidly pro couvání. Objevte všechna naše řešení pro pomoc při řízení a parkování.
Vyberte stránku
cs

Jaroslav Stašek

Pracovní pozice: Industrial Project Manager

Žebrák

Proč jste nastoupil do Valea?

Valeo mi nabídlo zajímavou práci, když jsem byl čerstvý absolvent a neměl jsem žádné zkušenosti. Svého rozhodnutí jsem nikdy nelitoval, protože Valeo dává svým zaměstnancům možnost dalšího rozvoje a je zde příležitost pro kariérní růst.


Je pro Vás důležité pracovat v rostoucí mezinárodní firmě?

Je to pro mě důležité, protože je pro mě hlavní hnací síla, když mohu pracovat v dynamickém prostředí a mohu spolupracovat s lidmi z různých částí světa. Na začátku jsem se učil od zkušenějších a dnes předávám své zkušenosti novým zaměstnancům nebo dokonce také nově vznikajícím výrobním závodům v rámci konceptu Mother&Daughter. V současné době jsem čerstvě na nové pozici, takže budu opět získávat znalosti od zkušenějších kolegů.


Je pro Vás důležité přispívat k lepšímu automobilovému světu?

Co může být lepší, než malé přispění k tomu, aby byl svět lepší? Věřím, že inovace v automobilovém průmyslu mohou učinit lidi šťastnějšími a spokojenějšími.


Popiš svou misi ve Valeo:

Moje mise je začít výrobu nového výrobku v Žebráce. Znamená to pro mě velkou výzvu, jelikož musím vytvořit fungující tým zaměstnanců, zajistit výstavbu nové výrobní haly a zajistit všechny stroje a jejich příslušenství. A toto všechno je pouze začátek.


Jaké jsou hlavní dovednosti a znalosti potřebné pro výkon této práce?

Důležité je mít rozhled a být týmový hráč, aby mohl člověk zastávat jakoukoliv pozici ve Valeo.

Jaká je vaše každodenní pracovní náplň?

Na mé současné pozici je každý den jiný. Jeden den se zabývám rozpočty, druhý den řeším dotace, nebo mám schůzky týkající se stavebního povolení pro novou výrobní halu.


V čem je vaše práce náročná a proč je vaše pozice pro Valeo významná?

Přizpůsobit se novým podmínkám v průběhu nabídkového procesu je velmi náročné. Musím umět rychle reagovat na měnící se požadavky zákazníka při neustálém zajišťování ziskovosti pro Valeo.


Na jaký váš úspěch jste nejvíc pyšný?

Jsem pyšný na to, že mohu být součástí Valeo a za svůj největší úspěch považuji svůj kariérní růst až na současnou pozici. Musím uznat, že jsem měl velké štěstí na mé nadřízené, kteří mě vždy učili novým věcem a pomáhali mi v mé kariéře.


Co bys řekl o Valeu potenciálním kandidátům?

Jestli chcete spolupracovat s lidmi z celého světa, učit se novým věcem a být součástí prosperující společnosti, tak je právě pro vás Valeo ta nejlepší volba!

© 2017 Valeo Created by MenSeek