David Jirák - Žijeme pro lepší auta
Valeo servis
  • AUTOSERVISY
    Trh s náhradními díly
    Objevte všechny produkty a služby, poskytované profesionálům na trhu s náhradními díly.
  • MOTORISTY
    USMÍVEJTE SE PŘI ŘÍZENÍ
    Ano, můžete dovybavit vaše vozidlo ultrazvukovými čidly pro couvání. Objevte všechna naše řešení pro pomoc při řízení a parkování.
Vyberte stránku
cs

David Jirák

Pracovní pozice: Industrial and Process engineer

Humpolec

Proč jste nastupil do Valea?

Již na začátku studia na technické univerzitě jsem hledal uplatnění jako trainee, abych sbíral zkušenosti už v průběhu studia. Naskytla se možnost nastoupit na pozici trainee do oddělení procesních inženýrů, kterou jsem bez váhání přijal. Po absolvování university jsem chtěl tyto nabyté zkušenosti zúročit a prohloubit a proto jsem zůstal ve Valeu na pozici procesní inženýr.


Je pro Vás důležité pracovat v rostoucí mezinárodní firmě?

Absolutně. Je to neopakující se možnost profesního růstu spolu s mezinárodní společností.


Je pro Vás důležité přispívat k lepšímu automobilovému světu?

Ano, je pro mě ctí, že mohu být součástí skupiny Valeo, která výrazně přispívá ke zkvalitňování a inovaci produktů v automobilovém průmyslu.


Popište svou misi ve Valeo:

Mým úkolem je řešení problémů spojených se sériovou výrobou a v poslední době především industrializace, tzn. vývoj a instalace nových technických zařízení a obráběcích linek.


Jaké jsou hlavní dovednosti a znalosti potřebné pro výkon této práce?

Pro tento typ zaměstnání jsou nezbytné technické znalosti z oblasti obrábění, technických materiálů a norem, konstrukce nebo například kvality. Pracovat v týmu a spolupracovat napříč s ostatními odděleními je nedílnou součástí požadavků kladených na tuto pozici.

Jaké jsou Vaše hlavní denní aktivity?

Optimalizace stávajících výrobních procesů a jejich následná inovace spolu s prací na industriálních projektech představujících další růst společnosti Valeo Humpolec v následujících letech.


Co dělá Vaší práci zajímavou a proč je důležitá pro Valeo?

Výzvou je pro mě zapojení do každého nového projektu, který souvisí s rozvojem společnosti Valeo.


Mohl byste říci něco k vykonaným úkolům, na které jste nejvíce hrdý?

Jsem hrdý na každý dokončený úkol, ať už se jedná o kompletní instalaci obráběcí linky či splnění menších dílčích úkolů spojených s běžným chodem společnosti.


Co byste vzkázal kandidátům, kteří se ucházejí o práci ve Valeu?

Nebojte se a překonejte prvotní obavu z něčeho nového. Valeo má mnoho příležitostí, jak můžete využít svůj talent a jak se realizovat po profesní stránce. Připojte se tedy k nám a poznejte úžasný svět automobilového průmyslu v rostoucí mezinárodní společnosti Valeo.

© 2017 Valeo Created by MenSeek