Danijela Krekesic - Žijeme pro lepší auta
Valeo servis
  • AUTOSERVISY
    Trh s náhradními díly
    Objevte všechny produkty a služby, poskytované profesionálům na trhu s náhradními díly.
  • MOTORISTY
    USMÍVEJTE SE PŘI ŘÍZENÍ
    Ano, můžete dovybavit vaše vozidlo ultrazvukovými čidly pro couvání. Objevte všechna naše řešení pro pomoc při řízení a parkování.
Vyberte stránku
cs

Danijela Krekešić

Pracovní pozice: Software Design Engineer

Business Group: R&D centrum Praha

Proč jsi se rozhodl pracovat pro Valeo?

Zajímala jsem se obecně o automotive již nějakou dobu. Když přišlo Valeo s nabídkou práce na velmi zajímavém projektu, který mohl rozšířit mé znalosti a profesionální schopnosti, bylo rozhodnutí jasné. Jsem hrdá na to, že jsem součástí skvělého týmu, stejně jako být součástí Valeo.


Je pro Tebe důležité pracovat pro rostoucí mezinárodní společnost?

Práce v mezinárodní firmě mi dává mnoho příležitostí ke spolupráci s lidmi z jiných odvětví, s odlišnými znalostmi a zkušenostmi. Je to zkušenost, kterou nemohu dostat nikde jinde.


Je pro Tebe důležité se podílet na rozvoji automobilového průmyslu?

Byla jsem vždy přitahována automobilovým průmyslem. Vše to totiž vypadá tak jednoduše – každý řidič už někdy slyšel o automatickém parkování, tempomatu, nebo autonomním autě… Já však vždycky chtěla vědět, co za tím je. Chtěla jsem přispět k vývoji takových systémů.


Popiš své cíle:

Chtěla bych se účastnit obou dvou částí projektu – jak technické tak organizační stránky. Přála bych si využít všechen svůj potenciál a dělat naše produkty lepší každým dnem.

Jaké Tvé vlastnosti & dovednosti jsou třeba k výkonu tvé práce?

Je důležité, aby byl člověk organizovaný a pracoval samostatně, na druhou stranu musí být i týmovým hráčem a spolupracovat se svými kolegy. Je také nezbytné, abychom se každý den učili novým věcem.


Jaká je Tvá denní náplň práce?

Moje práce spočívá ve vývoji a zlepšování parkovacích systémů. Někdy jde jen o programování, někdy o hledání možných úprav.


Co je ve Tvé práci výzvou a proč je Tvá práce důležitá pro Valeo?

Faktem je, že všechno může být uděláno lépe. Moje práce je výzvou i proto, že vždy je co zlepšovat. Každé zlepšení pak dělá náš výsledný produkt o trochu lepší.


Jaké jsou Tvé největší úspěchy od Tvého nástupu do Valea?

SJe ještě moc brzy mluvit o nějakých úspěších. Radši bych řekla, že se stále učím něco nového a zlepšuji své schopnosti, abych v budoucnu nějakých těch úspěchů dosáhla.


Co bys řekl o Valeu potenciálnímu kandidátovi?

Valeo nabízí zajímavé pozice ve spoustě různých projektů. Je ale něco, co všechny spojuje. Je to zajímavá práce, nové technologie, skvělý tým a úžasná atmosféra!

© 2017 Valeo Created by MenSeek