R&D Praha - Žijeme pro lepší auta
Valeo servis
  • AUTOSERVISY
    Trh s náhradními díly
    Objevte všechny produkty a služby, poskytované profesionálům na trhu s náhradními díly.
  • MOTORISTY
    USMÍVEJTE SE PŘI ŘÍZENÍ
    Ano, můžete dovybavit vaše vozidlo ultrazvukovými čidly pro couvání. Objevte všechna naše řešení pro pomoc při řízení a parkování.
Vyberte stránku
cs

Hledáme stejné nadšence jako jsme my!

 

Výzkumné a vývojové centrum v Praze se zabývá vývojem senzorů, software a systémů pro autonomní auta, klimatizačních systémů a ovládacích panelů. Naši inženýři vytváří technologie, které podporují mobilitu a zároveň dokáží respektovat životní prostředí. Neustále hledáme nová inovativní řešení. Nasloucháme spotřebitelům a snažíme se maximálně vyhovět jejich požadavkům a očekáváním. Nasloucháme i našim partnerům z automobilek a snažíme se jim nabídnout stále více inovativní koncepty. V současné době jsme zapojeni do více než 50 společných výzkumných projektů po celém světě.

 

Už jsme v novém

V prosinci roku 2016 jsme se přestěhovali do zbrusu nového R&D centra přímo na stanici Depo Hostivař. K dispozici máme 5500 m² kanceláří, přes 3000 m² špičkově vybavených laboratoří, další testovací plochu pro ultrazvukové a kamerové systémy.
Areál je obohacen o sportovní hřiště, fitness, venkovní posezení s grilem a parkovací stání pro elektromobily.

N

Blízko centra Prahy přímo u metra

N

Vývoj od myšlenky po výrobu

N

Vlastní testovací okruh v Milovicích

Proč je práce v R&D jedinečná a zajímavá, vám řeknou naši vývojáři.

 

Michal Petráň

Michal Petráň

System test engineer

Pro Michala je důležité, že může pracovat s vrcholovou technologií každý den a podílet se tak na rozvoji automobilového průmyslu. Za svůj největší kariérní úspěch považuje sestavení dvou testovacích stanic. Číst více

Lukáš Houser

Lukáš Houser

Aplikační inženýr

Do Valea se Lukáš dostal díky studentskému projektu, nyní pracuje jako Aplikační inženýr. Říká, že je na začátku své kariéry, ale cítí velký potenciál růstu v rámci firmy. Číst více

Petr Krejčí

Petr Krejčí

Software Engineer

Pro Petra je největší výzvou v práci vše vybalancovat tak, aby se práce stihla udělat pořádně a zároveň rychle. Líbí se mu, že má možnost dělat různorodé věci na různorodých projektech ve skvělém kolektivu. Číst více

Danijela Krekešić

Danijela Krekešić

Software Design Engineer

Danijela byla vždy přitahována automobilovým průmyslem. Práce u Valea ji dává zkušenosti, které nezíská jen tak někde. Její práce spočívá ve vývoji a zlepšování parkovacích systémů. Číst více

Zaujala vás naše firma, ale nevíte, která pozice by vás nejvíce bavila?

Fungujeme podle tzv. V-modelu automobilového vývoje. Každá pozice má v procesu svoji roli. Najděte tu svoji.

X
Project Manager
Projektový manažer je zodpovědný za řízení celého životního cyklu projektu se zaměřením na několik klíčových oblastí: kvalita, cena, výnos, doručení, načasování, bezchybné zahájení sériové výroby. Celý proces probíhá v blízké spolupráci s R&D odděleními a vlastním týmem.
X
Technical Project Manager
Technický projektový manažer řídí práci jednotlivých pracovníků na R&D projektech v oblasti softwaru, designu, prototypového vývoje a testování. Zodpovídá za přesné načasování a spravování rozpočtu dle požadavků zákaznických projektů.
X
System Engineer / Architect
Systémový inženýr / systémový architekt zodpovídá, v úzké spolupráci s ostatními R&D odborníky (SW, HW, Aplikace), za ověření systémové funkčnosti, spolupráci ve specifikaci, plánování, realizaci a analýzu systémových testů, a prezentaci systémů pro jiná oddělení i zákazníky.
X
SW Design Engineer
Náš tým software design inženýrů se podílí na udržování a vývoji softwarů pro vyspělé asistenční systémy pro řidiče (ADAS). Tato profese se dále dělí na vývojáře automobilových mikrokontrolerů (Embedded C Developer), vývojáře algoritmů pro ADAS (ADAS Functions Developer), vývojáře validačních nástrojů (NI LabView and C++ Tool Developer), vývojáře algoritmů pro DSP nebo CPU typu ARM (Computer Vision Research Developer).
X
HW / Electronic Design Engineer
Hardware design / electronic design inženýr zodpovídá za tvorbu a vývoj elektrických obvodů od analýzy interních a externích požadavků na elektronické systémy, přes modifikace elektrických obvodů podle zákaznických přání, až po ověření a schválení PCB layoutů (tištěné plošné spoje).
X
Mechanical Design Engineer
Mechanical design inženýr (konstruktér) tvoří mechanické 3D modely a 2D výkresy v CATIA V5 a účastní se přípravy integrace komponentů do zákaznického prostředí.
X
Laboratory Validation Engineer
Inženýr laboratorních testů se účastní kompletního testování asistenčních systémů řidiče od vytváření časových plánů validace až po zařizování testování s podporou laboratorních techniků.
X
System Test Engineer
Náš tým system test inženýrů se účastní na přípravě testovacích pravidel a analýzy dat testovacího procesu. Jsou zodpovědní za specifikaci, plánování, realizaci a analýzu systémových testů. Vytváří testovací strategie od počátečních integračních testů až k výsledným prezentacím systémových testů pro jiná oddělení i externí zákazníky.
X
Annotator
Anotátor zodpovídá za analýzu a značení (rekonstrukce daných situací na silnici) vystupů z datových senzorů (video, ultrazvukové systémy, laserové skenery). Podporuje tím analýzu algoritmů validace ADAS systémů (vyspělé asistenční systémy pro řidiče).
X
Test Driver
Testovací řidič úzce spolupracuje se system test inženýrem. Přebírá zodpovědnost za provádění testování systémů ADAS (vyspělé asistenční systémy pro řidiče) s prototypovými auty na testovacím polygonu i mimo něj.
X
Application Engineer
Aplikační inženýr provádí měřící testy, vyhodnocení a kontrolu integrace systému a aplikace požadovaných parametrů. Je odpovědný za kalibraci naších systémů v zákaznických autech a za integrační testy přímo u zákazníků.
X
Customer Requirement Analyst
Customer Requirement Analyst / System Requirement Engineer úzce komunikuje se zákazníkem a spolupracuje se systémovým inženýrem. Posuzuje požadavky zákazníka a podílí se na detailní specifikaci funkcí systému a subsystémů, které následně převádí do interních specifikací systémových požadavků pro SW, HW, Mechanické a Testovací inženýry. Analyzuje a aktualizuje systémové požadavky a eviduje provedené změny v průběhu projektu.

Vše, co můžete získát za vaše úsilí

Dovolená

Můžete využít až 6 týdnů dovolené

Přímo v Praze

Naše R&D centrum je dobře dostupné přímo na metru Depo Hostivař

Připojištění

Po 1 roce trvání zaměstnání garantujeme penzijní připojištění

Bonus

Půlroční bonus a měsíční bonusy závislé na výsledcích týmu nebo závodu

Podpora mobility

Náhrada výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování

Relaxační aktivity

Příspěvek na relaxační aktivity FLEXIPASS (sport, masáže, apod.)

Profesní rozvoj

Masivní investice do technického a jazykového školení

Závodní lékař

Zajišťuje preventivní prohlídky, očkování, kontroly zraku a znamínek

Volání levněji

Levnější telefonování pro vaši rodinu a blízké

od A do Z

Zažijte all-inclusive vývoj, od analýzy požadavků automobilky až k finálnímu testování na testovacím polygonu

Mezinárodní kolektiv

V R&D centru pracují kolegyně a kolegové z více než 30 různých zemí

Atmosféra start-up

Zažijte jedinečnou a dynamickou atmosféru blízkou technologickým start-up-ům

Perspektivní firma

Za 5 let jsme zdvojnásobili hodnotu objednávek od našich zákazníků

Tradice

Jsme na trhu už více než 90 let

© 2017 Valeo Created by MenSeek